niedziela, 6 marca 2016

Lutowy stos!

Hej!
Minął  luty, więc pora na stosik (który jest dość duży, bo miałam ferie i zaszalałam).
Bez zbędnego przedłużania - moje łupy:


 Od góry:

"W głębi lasu" Harlan Coben - czyli promocja w Empiku na książki tego autora. Dodatkowo Marta (klik) ciągle zachwala jego książki, więc w końcu się skusiłam. ;)

Resztę książek upolowałam w Dedalusie, w którym (niestety) bywam tylko 2 razy w roku, więc musiałam się obkupić na zapas :)

"Baśniobór" Brandon Mull - książka, którą już kiedyś czytałam i kupiłam z sentymentu. A skoro już ją mam to czeka mnie niedługo "powrót do dzieciństwa" ;)

3 książki Katarzyny Bereniki Miszczuk, czyli duologia "Wilk" i "Wilczyca" oraz "Druga szansa". Nasłuchałam się wiele dobrego o tej autorce, a że książki były po 12 zł... grzechem by było nie kupić :D

"W sieci" i "Jutro"  Gemma Malley - to 2 i 3 tom trylogii "Deklaracja". Pierwszy tom stoi na mojej półce od jakiegoś roku, ale chciałam przeczytać całą trylogię pod rzad. Teraz mogę to zrobić. :)

"Geneza" - o tej powieści nie wiem zbyt wiele, ale opis mi się spodobał (i ma ładną okładkę).

"Akademia wampirów" - tę książkę już przeczytałam i była naprawdę świetna. Jedynym problemem jest filmowa okładka, która strasznie mi się nie podoba. Ale dałam za tę powieść 6 zł, więc jakoś przeboleję brzydką okładkę... :)

"15 dni bez głowy" - obyczajówka, o której było głośnio jakiś rok temu. Nie mam zbyt wiele obyczajówek w mojej kolekcji, więc postanowiłam to zmienić. ;)

"Zabójczyni i czerwona pustynia" - czyli druga część opowiadań do "Szklanego tronu". Rok temu kupiłam tom pierwszy, teraz drugi... zostały mi jeszcze dwa. ;)

"Księga wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa" - to był mój cel. :)
Książka jest cudownie wydana, a w Dedalusie kosztuje tylko 35 zł.

A jak tam wasze stosy? :D

5 komentarzy:

 1. U mnie również jeszcze dzisiaj na blogu pojawi się stosik:)
  Czytałam W głębi lasu. Mam nadzieję, że spodoba Ci się ona tak sami jak mnie.
  Sherlock! <3 Strasznie zazdroszczę tej ślicznej cegiełki:)
  http://www.lekturia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dość, że pokaźna ilość to i również świetna jakość! :)


  www.zksiazkadolozka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaaaa!!! Coben! <3 <3 <3 Kocham! Cieszę się, że wreszcie masz jakąś jego książkę! Mam nadzieję, że ci się spodoba! Jego pomysły i intrygi są niesamowite! <3 "W głębi lasu" <3 Awwww! Sherlock jest cudowny! Wygląda przepięknie! Jeden z moich ulubionych detektywów! <3 Słyszałam dużo o pani Miszczuk, kiedyś przeczytam! Czekam na Twoją recenzję! :))))
  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ze stosiku czytałam "15 dni bez głowy"(Mimo że było to już ponad rok temu, pamiętam, że bardzo mi się podobała) oraz "W głębi lasu", którą również lubię:)

  OdpowiedzUsuń